باند پهن اختصاصی

باند پهن اختصاصی

امروزه اینترنت، تبدیل به محور اصلی توسعه اطلاعات عمومی و گسترش دانش تخصصی بشر شده است و هر روز با فراگیر شدن علاقه و نیاز فزاینده‌ای که به استفاده از این شبکه جهانی وجود دارد، سبب شده که به‌ عنوان روشی مؤثر به‌ خصوص برای توسعه علمی و یادگیری در جهان در حال توسعه تبدیل شود. با توجه به اینکه فناوری های اطلاعاتی در حال رشد بوده و تمامی قشرهای جامعه از این فناوری ها استفاده می کنند، می توان به اینترنت به عنوان وسیله ای برای ایجاد فعالیت‌‌های نوی سازمانی، خلق ارزش در زنجیره ارزش، ایجاد استراتژی های تجاری با بالاترین کارایی و در نهایت راهی برای کسب مزیت رقابتی نگاه کرد. ارسال و دریافت اطلاعات، ارتباط با سرورهای مختلف جهت انجام فعالیت‌های مالی و اقتصادی، مکاتبات، ویدئو کنفرانس ها و ... همه و همه بر بستر اینترنت شکل گرفته است. از این رو دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی به خصوص برای سازمان ها و شرکت ها می باشد.

شرکت فرس پیشگام با تجربه بسیار در زمینه نصب و راه‌اندازی انواع سرویس‌های پهنای‌‌باند وسیع یا Bandwidth، این آمادگی را دارد که سرویس فوق را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

خدمات پهنای باند (Bandwidth)

پهنای ‌باند، واژه‌‌ای ا‌ست که برای تشریح اتصال پرسرعت داده‌ها و اطلاعات به کار می‌رود و منظور از خدمات پهنای باند اینترنت، راهکاری است که شرکت‌ها و سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بتوانند با سرعتی به مراتب بیش‌تر از یک تماس تلفنی ساده یا حتی ADSL به شبکه جهانی اینترنت و شبکه‌های محلی در بستر امن فیبر نوری ملی و جهانی متصل شوند.

منظور از تخصیص پهنای باند اختصاصی برای مشتریان، سرویسی است که به وسیله آن ارتباط مشتری با شبکه اینترنت از طریق یک اتصال مستقیم و به پهنای باند اختصاصی مورد نظر مشتری بر قرار می شود. در این سرویس مشتری تنها استفاده کننده از این پهنای باند است و شرکت متعهد است در تمامی ساعات شبانه روز به میزان تعهد داده شده پهنای باند را به مشترک اختصاص دهد. این سرویس با خدماتی که به عنوان استفاده همزمان (Share Bandwidth) به مشترک اختصاص می یابد متفاوت است. و به همین دلیل قیمت آن ها نیز متفاوت خواهند بود. این خدمات با کیفیتی بالا و با تضمین خدمات رسانی 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه می شود و با خدمات استفاده همزمان از این نظر نیز کاملا متفاوت است.

bandwidth

ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی (Dedicated) در سراسر شهر شیراز و در هر موقعیت جغرافیایی از طریق خطوط اختصاصی و بی سیم با ظرفیت بالا تا سقف 150Mbps و به صورت نقطه به نقطه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، بهترین و مطمئن ترین روش ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است.

امکان سنجی و مشاوره در طراحی و پیاده سازی، انتقال پهنای باند اختصاصی با ظرفیت بالا، مانیتورینگ پهنای باند توسط مشترک، دریافت IP اختصاصی بر روی سرویس پشتیبانی فنی 24 ساعته در تمام روزهای هفته از دیگر مزایای این سرویس است. با اشتراک سرویس پهنای باند اختصاصی امکان راه اندازی Web Server ،Mail Server و سرویس های اختصاصی این چنینی، بر اساس سفارش مشتری وجود دارد. مشتری مداری یکی از اصول اولیه و پایه ای شرکت فرس پیشگام است و به همین مناسبت پهنای باند اختصاصی شرکت فرس پیشگام، یعنی خیالی آسوده، هزینه ای مناسب، تضمین کیفیت.

ویژگی های فنی خدمات

  • مانیتورینگ پهنای ‌باند توسط کاربر
  • سیستم اتوماتیک پشتیبانی فنی (Ticketing System)
  • انجام کلیه مراحل پیگیری و راه‌اندازی خطوط اختصاصی، نقطه به نقطه
  • تهیه، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی سرویس های Wireless
  • تضمین پرداخت خسارت (Service Level Agreement)
  • قابلیت بررسی لینک ارتباط به وسیله Looking Glass
  • اختصاص IP به هر Mbps پهنای باند متقارن
  • پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز در هفته و 365 روز در سال

در صورت تمایل به برخورداری از خدمات پهنای باند شرکت فرس پیشگام، با شماره تلفن 36260002 - 071 داخلی 313 تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


تلفن : 2 000 626 713
فکس : 2 000 626 713

info@fourse.com

شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای خیابان ولیعصر
کوچه 19، ساختمان صدف تجاری 1، واحد 3