دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

واژه "دوربین مداربسته" برگردان فارسی کلمه انگلیسی Closet Circuit television یا به اختصار CCTV می باشد. معنی لغوی آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود ثابت اند.

سیستم دوربین مدار بسته یکی از بهترین راهکارهای امنیتی ممکن است که می تواند با ضبط تصاویر و کلیه رخداد ها این امکان را برای شما فراهم آورد تا از تمامی وقایع اتفاق افتاده ممکن، تصاویری در اختیار داشته باشید. سیستم دوربین مداربسته در محل های مختلف کاربردهای متفاوتی می تواند داشته باشد. در فروشگاه ها و محل های عمومی برای کنترل نامحسوس و غیر فیزیکی، در کارخانه ها برای مشاهده خط تولید توسط مدیر کارخانه از راه دور بدون حضور در کارخانه، در محل های امنیتی برای ثبت وقایع و تحت کنترل قرار گرفتن کلیه رفت و آمد ها به صورت غیر فیزیکی و در سایر مکان ها بنا به نیاز، می توان از این سیستم استفاده کرد سیستم های دوربین مداربسته می توانند به صورت کاملاً نامحسوس در محل های خاص راه اندازی شده و کنترل آن ها را در اختیار داشت و همچنین قابلیت این را دارند که به صورت شبانه روز و حتی در شرایط تاریکی مطلق اتفاقات رخ داده را ثبت و ضبط نمایند.

cctv

سیستم های دوربین مداربسته عمدتاً به دو صورت دیجیتال و آنالوگ و یا با ترکیبی از این دو سیستم و بنا به تقاضا و نیاز مشتری طراحی و اجرا می گردد.

انواع دوربین های مداربسته

از نظر نوع سیگنال:

 • دوربین های آنالوگ
 • دوربین های IP (آی پی تحت شبکه)
 • دوربین های دو منظوره

از نظر شکل ظاهری و کاربرد متناظر:

 • دوربین های دام (DOME)
 • دوربین های صنعتی
 • دوربین های مینیاتوری
 • دوربین های مادون قرمز (IR)
 • دوربین های اسپید دام (دوربین های چرخشی PTZ)

cctv

انواع دوربین مداربسته از نظر قاب و پوشش

 • دوربین های ضد آب قاب بزرگ (پمپ بنزینی)
 • دوربین های مخفی
 • دوربین های قاب فانتزی

انواع دوربین مداربسته از نظر نوع سیگنال

 • دوربین های آنالوگ
 • دوربین های IP(آی پی تحت شبکه)
 • دوربین های دو منظوره

مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه :

استاندارد بودن پلن طراحی شده توسط گروه فنی باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین مدار بسته می شود همچنین شما با یک مشاوره صحیح (که بصورت رایگان ) در مورد مکان نصب دوربین ها می توانید با تعداد کمتر بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید

CNB Technology Inc :

کمپانی دوربین مداربسته CNB یکی از ۱۵ شرکت برتر در زمینه تولید دوربین مداربسته در جهان است. این کمپانی در سال 1999 در کره جنوبی شروع به کار کرد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه ساخت و توسعه تکنولوژی دوربین های صنعتی و دوربین های مداربسته زوم و دوربین مداربسته دام، اسپید دام، دوربین های مداربسته دید درشب و همچنین ساخت کارت های DVR و دستگاه های Stand alone و DVR است. در حال حاضر شعبه های این کمپانی بزرگ در کشورهای آمریکا، کره جنوبی و چین در حال فعالیت هستند.

cctv

شرکت فرس پیشگام با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در امر فروش و نصب دوربین های مداربسته CNB، در تمام مراحل مشاوره، فروش، طراحی، نصب و راه اندازی بهترین و جدیدترین سیستم های مداربسته آنالوگ و دیجیتال با توجه به شرایط و بودجه شما آماده ارائه خدمات می باشد.

انتخاب دوربین مدار بسته :

مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین ، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان های مختلف می باشد . آشنایی با کارایی انواع دوربین مدار بسته دام ، صنعتی ، دید در شب ، بالت و ... به شما کمک می کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید، تمامی این محصولات را با گارانتی معتبر به شما خریداران عزیز عرضه می شوند .

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته :

بعد از طراحی پلن و انتخاب دوربین مدار بسته نوبت به نصب و راه اندازی سیستم می رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت کشی دارد . استفاده از کابل تصویر خوب و انتخاب امن ترین و نزدیکترین مسیر کابل کشی تاثیر مستقیم بر روی تصویری دارد که شما از سیستم امنیتی نظارتی خود به دست می آورید

دوربین های مداربسته CNB دارای 2 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.


تلفن : 2 000 626 713
فکس : 2 000 626 713

info@fourse.com

شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای خیابان ولیعصر
کوچه 19، ساختمان صدف تجاری 1، واحد 3