محصولات نرم افزاری

محصولات نرم افزاری

تولید نرم افزارهای سفارش مشتری

شرکت فرس پیشگام، با تكیه بر توانمندی فنی و تجربی بالای خود در تولید و پشتیبانی از محصولات نرم‌افزاری، در فاصله کوتاهی موفق به تولید طیف وسیعی از محصولات نرم افزاری جهت مکانیزه کردن و ارتقای حوزه‌های م ختلف اعم از مالی و اداری، حسابداری، حقوق و دستمزد، نرم‌افزارهای کنترل صنعت، اتوماسیون بیمارستانی و ... شده است و بسته‌های نرم‌افزاری مختلف خود را در بالاترین سطح و کیفیت عرضه می‌كند.

این محصولات طیف نسبتاً کاملی از نیازهای نرم افزاری شرکت ها و مؤسسات خصوصی و دولتی را پوشش می‌دهد و با اتکا به تنوع محصولات و متناسب با توان و ظرفیت فنی کارشناسان راه حل های نسبتاً متمایزی را جهت پاسخ به نیاز خریداران ارائه می‌کند. اما در کنار این موارد، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مشتری و سفارشی کردن قابلیت های استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر می باشد.

تولید نرم افزار فرآیندی است که در صورت عدم مبتنی بودن بر فرآیندهای مهندسی نرم افزار، نه تنها از مسیر اصلی خود که دستیابی به یک نرم افزار کارآمد جهت مدیریت امور در نظر گرفته شده می باشد، دور می شوی م ، بلکه مشکلات مجموعه، نسبت به حالت سنتی، گاهی تا چندین برابر افزایش می یابد. از طرفی نگهداری نرم افزار که همواره یکی از مهمترین خدماتی است که باید به مشتری ارائه شود، به سختی انجام شده و در پاره ای از مواقع غیر ممکن می شود.

تحلیل و طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری اولین گام و مهمترین گام در فرآند تولید و توسعه نرم افزار می باشد. این تحلیل و طراحی باید به گونه ای انجام شود که نیازهایی که مشتری به علل مختلف از قبیل عدم آشنایی با سیستم های نرم افزاری با آنها برخورد نداشته است و تولید کننده نرم افزار به علت عدم آشنایی با فرآیند کاری مشتری شناختی نسبت به آن نداشته است، به راحتی ، در طی زمانی کوتاه و با هز ینه کم قابل تعبیه در سیستم باشد.

انتخاب بستر مناسب جهت تولید نرم افزار یکی دیگر از گام های اساسی در تولید نرم افزار می باشد. انتخاب زبان های برنامه نویسی مناسب و به روز، تکنیکهای پیشرفته ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات ، نوع پایگاه داده ای مورد استفاده در تولید و ... همگی از عوامل تاثیر گذار در محصول تولید شده می باشند.


شرکت فرس پیشگام با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جهت تولید نرم افزارهای کاربردی و مبتنی بر پایگاه داده و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار، آماده ارائه همکاری جهت تولید و توسعه نرم افزار در زمینه های مختلف می باشد.

مزایای اصلی استفاده از یک نرم افزار سفارشی عبارتند از :

  • ایفای نقش فعال در طراحی یک نرم افزار سفارشی جهت بهبود کسب و کار
  • برتری بر سایر رقبا به دلیل در اختیار داشتن یک ابزار اختصاصی برای انجام امور
  • عدم چشم پوشی از پاره ای از نیازها به دلیل نبود امکانات در نرم افزار

softwareproduct

شرکت فرس پیشگام محصولات نرم افزاری زیر را ارئه می کند:


تلفن : 2 000 626 713
فکس : 2 000 626 713

info@fourse.com

شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای خیابان ولیعصر
کوچه 19، ساختمان صدف تجاری 1، واحد 3